Обсуждают...
Опрос посетителей
Чего не хватает на сайте?

Booking.com
17 дек 15:30Музеи

Музей гетманства

Музей гетманства в Киеве повествует об одной из наиболее интересных вех в истории Украины – эпохе гетманской власти. Здесь находится более 6 тысяч экспонатов, связанных с правлением гетманов. К постоянной экспозиции относятся 4 зала, посвященные Ивану Мазепе, Богдану Хмельницкому, Пилипу Орлику и Павлу Скоропадскому. В других помещениях здания часто организовывают временные выставки.

 

З метою правдивого висвітлення проблем державотворення в Україні, надання неупередженої оцінки її видатних діячів, розкриття специфічної форми правління – Гетьманщини та її адміністрації – 11 березня 1993 року розпорядженням Представника Президента України в м.Києві було створено Музей гетьманства.

Музей гетьманства – це державний культурно-освітній та науково-дослідний заклад історичного профілю, осередок пам’яток матеріальної та духовної культури пов’язаних з історією та традиціями козацько-гетьманської доби.

Музей міститься у будинку-пам’ятці архітектури кінця ХVІІ - з надбудовами в ХІХ ст., відомому в Києві як "будинок Мазепи”. Який було відреставровано за рахунок фінансування київської міської державної адміністрації, Благодійного Фонду Івана Мазепи. Важливу роль у цьому процесі відіграли представники української діаспори, провідне місце серед яких посідає визначний український громадський діяч із США Маріян Коць.

Основними завданнями Музею є збереження, комплектування, вивчення і використання пам’яток історії та культури України козацько-гетьманської доби та висвітлення проблем державотворення в Україні.

І з часу свого заснування Музей активно працює над поставленими проблемами: проводяться численні історико-тематичні, художні виставки, науково-практичні конференції, дискусії, громадські і мистецькі заходи. Періодично відбуваються засідання дискусійного клубу "Гетьманська вітальня”. Постійно діють історико-меморіальні виставки "Гетьман Іван Мазепа”, „Пилип Орлик – Гетьман, автор першої демократичної конституції України” і "Павло Скоропадський та Українська держава 1918 року”.

Фонди Музею налічують понад 6000 експонатів

04070
ст.м. Контрактова площа
вул. Спаська, 16-б

Телефони для довідок: тел. 425-55-49,
тел.факс. 462-52-90

Працюємо щоденно з 10.00 до 17.00 
Вихідний - п'ятниця
Екскурсію бажано замовити за 1–2 доби

Кондиционеры для домашнего использования от фирмы Gree - это залог и гарантия долговечного качества.
Источник: http://starozhitnosti.kiev.ua/


Добавить комментарий
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.