Обсуждают...
Опрос посетителей
Чего не хватает на сайте?

Booking.com
17 ноя 13:25Театры

Киевский камерный театр-студия "Дивный замок"


Если Вы:
1.Хотите поступать в театральный институт
2.Развивать театрализованную службу в церкви
3.Хотите стать оратором и уметь общаться
4.Собираетесь заняться саморазвитием -
наш театральный курс для вас!

Понедельник - сценическая речь
Пятница - мастерство актера
Воскресенье - сценическое движение

Телефон:
38 (044) 245-0553, 242-6318


Телефон: +38044 242-63-18

 

Один з найбільш незвичайних київських театрів-студій. Грає «містичну музичну драму і комедію», за визначенням його творців. При цьому частина репертуару - дитяча. Цікаво? Тоді приходьте!

Адже ніщо не говорить про зустріч з театральними «містиками» на сцені, що захована всередині типового радянського будівлі в одному з житлових масивів Києва. Здається, що тут, далеко від центру міста точно не зустрінеш який-небудь «замок». Тим не менш, він тут є. Варто тільки придивитися, і знайома реальність зникає, а ти опиняєшся ніби в інших часі і просторі.

Вже два десятиріччя в будинку по вулиці Єреванській розташовується театр з романтичною назвою «Дивний замок». В українській мові слово «дивний» має і ще одне значення - дивний, химерний. Одним словом, дивовижний. І назва цілком виправдана. Опинившись у вузьких коридорчиках театру, відразу ж бачиш його «господарів»: «замок» охороняють вартові-лицарі в шоломах і латах. Але середньовічна містика не є виключно антуражем і дизайнерської фантазією в холі. «Світ містики і незвичайних пригод! Він поруч! Варто тільки підняти завісу часу...» - говорить запрошення в« Дивний замок ». Ходімо!

Наявність на цій сцені класики та популярної сучасної драматургії не виключає авторських проектів молодих драматургів. У репертуарі театру можна побачити і містичну драму «Маска червоної смерті» (за Едгара По), і пролізти в кролячу нору разом з «Алісою в країні чудес». Дорослим призначені «Випадок для Фреденталь» Е. Сверлінг, «Тополя» та «Великий льох» Т. Шевченка, «Лабіринт для Мінотавра» О. Іванченко, «Поверхи» П. Беранже, «Іграшка на ім'я Кохання» М. Вішнека; комедії «Дивні танці» за віршами О. Хайяма, «Хмарочос» та «Сон артиста» О. Іванченко;пластичні вистави «Маски часів» та «Ангел і дзеркало» О. Іванченко. Дітей порадують «Казка про діда Смереки» Г. Кияшко, «Казка про сіль» О. Іванченко, «Таємний еліксир» А. Гур'єва і В. Ткаченко, «Шкідливі поради» Г. Остера. Кожна п'єса насичена фарбами неординарно стилізованих декорацій, костюмів і впізнанними мотивами класики упереміж з сучасними музичними напрямками.

У невеликих «замкових» залах грають і молоді актори Інституту культури ім. Карпенка-Карого, і зовсім невідомі ще школярі. За два десятиліття театр, що виник в епоху «перебудови», знайшов свою сцену і свого глядача, залишаючись химерним замком, де романтика стає відчутною, а містика - зрозумілою.

Спектаклі йдуть у приміщенні театру по четвергах в 19.00 і в неділю о 16.00. У репертуарі є виїзні спектаклі для дітей, а також ігрові шоу-програми.

 

Дивний Замок Київський Камерний Театр-студія Ереванская ул., 11, Киев, Київська, Украина, 03087 +380 44 242 6318


Новейшая технология и искусственное оплодотворение стоимость и полезные советы от медиков.
Источник: http://starozhitnosti.kiev.ua/


Добавить комментарий
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.