«Тріо мі бемоль» в Театрі на Подолі

Booking.com

«Тріо мі бемоль» в Театрі на Подолі

Дмитро Плєшаков
Вона у весь голос хрипить нірванівське ‘With the lights off…’, а він ніжно наспівує Моцарта. Він грає на air-гітарі , трясучи довгим волоссям, а вона щодуху б’є по нижніх струнах арфи, створюючи божевільну какофонію. П’єсу про музичні збочення і щире кохання поставили у Театрі на Подолі.

Не пропустіть «Тріо мі Бемоль» сьогодні у Театральній гостинній, що на Андріївському узвозі. Таких добрих, щирих і водночас легких вистав останнім часом дуже небагато.

Покваптеся придбати квитки (це можна зробити у касі театру на Андріївському узвозі, або тут ) – місць у камерній залі обмаль. З тієї ж причини радимо приходити на виставу трохи раніше, аби зайняти краще місце. З першого ряду дійство виглядатиме неперевершено, а до акторів можна буде дотягнутися рукою.Фабула

Адель навідується до свого колишнього коханця Поля через рік після розриву. З того часу майже нічого не змінилося: він все такий же нудний ретроград і консерватор та далі живе у власноруч створеному штучному світі. А вона все так ж вільна пташка, якій цього світу замало.
Але після року скитань поміж байкерів і ловеласів, Адель повертається у квартиру Поля як в тиху гавань. Виявляється лише тут можна отримати умиротворення і справжнє щире кохання. Після довгих музичних дискусій, що роз’єднували героїв, вони знаходять мелодію, яка подобається обом. І музика творить диво, прокидаючи старі почуття…
Постановка
Камерний театр не може залишити поверхового враження. Тут все контрастно: або ейфорія, або дике обурення. Адже фальш, як і щирість чути одразу, коли актори перед тобою як на долоні. Театр на Подолі не підкачав і створив гарну виставу, яка не залишає байдужим. Декорації, світло, костюми не мають жодного значення, в малому просторі з ними особливо і не розгорнешся. А от вибір акторів для постановки робить свою справу.
Починають спектакль вони, щоправда, доволі кволо, видно і хвилювання і невпевненість. Але згодом «розігрівшись» вже виглядають зовсім природньо. І демонструють непогані вокальні здібності, особливо співаючи класичні твори.
Персоналії
Зрежисував «Тріо мі бемоль» Ігор Славінський – заслужений артист України, відомий своїми роботами «Парнас дибом» у театрі «Сузір’я», «Мертві душі» та «Люксембурзький сад» у Театрі на Подолі. В минулому сезоні він поставив ще й комедію «Примадонни» в «Колесі».
Нова робота режисера ліричніша за попередні, він свідомо обрав романтичну п’єсу Еріка Ромера видатного французького кінорежисера, представника нової хвилі 60-х. З цього твору Ромер свого часу починав сходження на кіноолімп.
Ігор Славінський обрав дві пари акторів, які грають виставу по черзі. «Свідомо» пощастило потрапити на виступ дуету Анни Андрєєвої та Василя Кухарського. Актори вже не раз бували на одній сцені, фанати театру можуть пам’ятати нещодавню виставу «На Дні», де Анна і Василь зіграли разом. Останній взагалі задіяний в більшості нових вистав театру і завжди виглядає дуже цікаво. Анна ж – зірка культового «Повернення Мухтара», вона знялася в 5 і 6 частинах фільму.

Booking.com
Оцените статью
Добавить комментарий