Блиц-интервью В. Малахова для телеканала НТН

Booking.com

Що для вас є Андріївський узвіз?

— На цій вулиці знаходиться приміщення нашого театру, музей Булгакова. Але що ви маєте на увазі?

А якби театр на Подолі був розташований в будь-якому іншому місці Києва, це був би так само театр на Подолі, чи все-таки саме Андріївський узвіз має значення?


— Так. Значення має, і я хочу сказати, що у 1987 році київський театр на Подолі став другим культурологічним закладом, (перший — музей Булгакова) який було створено на Андріївському узвозі. Ми тоді вперше провели тут день Києва. Звичайно, ми багато чим завдячуємо цьому місцю. Наш театр завжди був привабливий для іноземних туристів. Згодом у нас виникло чимало дружніх зв\’зків з іноземними закладами культури і наш театр почали запрошувати на гастролі.


Що планується розмістити в новому приміщенні театру і як ведеться будівництво?

— Адміністративний корпус знаходиться тут. А нове приміщення буде оснащене новітньою театральному технікою. Як ведеться будівництво? Взагалі-то, з 1992 року. В минулому році воно зрушило з місця. Завжди хочеться, щоб це відбувалося швидше, але…Знаєте, для будь-якого будівництва потрібен певний час. Наприклад, за технологією потрібно, умовно кажучи, півроку для відстоювання та висихання цегли. Тому що, коли ці норми не витримуються, виникає багато проблем. Отже, як Бог дасть.


Кажуть, будівництво завершиться 2012 року?

— Ні, будівництво планують закінчити в 2008, і до Нового року передати нам будинок. А наступного року ми будемо вже грати в новому приміщенні повним ходом.
Booking.com
Оцените статью
Добавить комментарий