Галерея «Гольфстрим»

Booking.com

Галерея «Гольфстрим»стремление к подлинным эмоциям!

Принимаются заказы на изготовление объектов интерьера из металла,
камня, дерева, левкаса, керамики, а также памятников, призов и именных подарков.

ГАЛЕРЕЯ СДАЕТ В АРЕНДУ ЗАЛ 100 кв.м.
для проведения выставок, презентаций, корпоративных вечеринок.

 

 

Міжнародний благодійний фонд “НАБАТ” – громадська організація, яка протягом десяти років здійснює програми допомоги, спрямовані на допомогу дітям, хворим на рак.  

Щорічно, протягом лютого, прогресивна світова громадськість активізує діяльність, спрямовану на допомогу людям, хворим на рак. Саме в цей період відзначаються  Всесвітній день боротьби проти  раку (4 лютого) та Всесвітній дня захисту дітей, хворих на рак (15 лютого). 

За останнє десятиріччя кількість хворих дітей збільшилась на 40%. Щорічно в Україні діагностується понад 1500 випадків  нововиявлених злоякісних утворень у дітей. Несприятлива екологічна ситуація, відсутність системи ранньої діагностики — одні із причин виникнення злоякісних новоутворень у дітей, більшість з яких вже народжуються з цим страшним діагнозом.


Українські спеціалісти, дитячі онкологи та гематологи, попри всі труднощі, досягли значних результатів – майже 75% видужувань після лейкемії та інших видів раку. Але процес лікування дуже важкий, виснажливий, на межі можливостей дитячого організму – декілька операцій, понад десяток циклів хіміотерапії … Лікування у стаціонарі триває від декількох місяців до півтора року та коштує десятки та сотні тисяч гривень. Відсутність достатнього фінансування Державної програми з дитячої онкології призводить до того, що всі шалені витрати на діагностику та лікування дитини покладено на плечі батьків. За даними завідувача науково-дослідного відділення дитячої онкології Національного інституту рака НАМН України Г.І.Климнюка, з 2009 року припинилося фінансування в межах програми на закупівлю  реактивів для діагностичних лабораторій та медичного обладнання і устаткування для дитячої онкології.

Хворі діти та їх батьки стали заручниками ситуації, яку не в змозі вирішити держава з її інертними, бюрократичними та корупційними механізмами.

Ми усвідомлюємо, що сьогодні одна громадська організація також не в змозі вирішити всі проблеми дитячої онкології. Єдина надія зміни ситуації на краще — це пробудження громадської свідомості, починаючи з кожної людини, незалежно від її соціального положення.

МБФ «Набат» ініційовано проведення акції громадської солідарності, спрямованої на допомогу дітям, хворим на рак. Планується проведення низки літературних презентацій, творчих вечорів, концертів, виставок сучасного мистецтва, аукціонів на благодійній основі. Всі зібрані кошти будуть спрямовані на закупівлю реактивів для діагностичної лабораторії Національного інституту рака НАМН України.

  МБФ «Набат» звертається до всіх небайдужих людей, державних інституцій, національних та міжнародних організацій, представників соціально відповідального бізнесу та мас-медіа об’єднати зусилля для ефективного  проведення  акції громадської солідарності, що стане гарантією дієвої допомоги дітям, хворим на рак.

Право на життя – повинна мати кожна дитина!

 

Украина, г. Киев, ул.Туровская, 31 (угол Набережно-Луговой), 10 мин. от ст. метро «Тараса Шевченко»

Галерея «Гольфстрим» приглашает Вас на обучение по следующим направлениям: рисунок, живопись, скульптура, роспись, создание кукол.
Информация и прием заявок на обучение по телефону: (050) 312-70-39.
Занятия проводятся профессионалами своего дела в удобное для студента время. По окончанию курса проводится выставка работ выпускников в галерее «Гольфстрим». Приходите, мы всегда Вам рады!

 

сайт

Booking.com
Оцените статью
Добавить комментарий